High Staff Recruitment

Manager productie

  • Full Time

Candidatul ideal

  • Studii superioare (profil tehnic)
  • Abilitati de planificare, organizare si coordonare a activitatilor desfasurate
  • Persoana dedicata, flexibila
  • Bune abilitati de operare MS OFFICE

Responsabilitati

  • Coordonarea procesului de productie
  • Organizarea si coordonarea echipei de productie in functie de programul de fabricatie si respectand indicatorii de productivitate
  • Asigura indeplinirea integrala a productiei, verificarea normelor de consum si incadrarea in parametrii
  • Validarea retetei de fabricatie a produselor noi si procesul tehnologic
  • Urmareste imbunatatirea continua a procedurilor si instructiunilor aferente procesului de productie
  • Urmareste respectarea normelor de protectia muncii
  • Supravegheaza permanent mentinerea conditiilor de igiena in spatiile de productie

Oferta

  • Echipa si mediu de lucru profesionist
  • Oportunitati de invatare si programe de training
  • Echipamente de ultima generatie
  • Pachet salarial atractiv, bonusuri performanta

Companie

Companie specializata in industria panificatiei si a produselor fainoase, ce ofera clientilor sai produse de calitate, comercializate atat pe piata locala cat si in marile lanturi de hipermarketuri.

Prezentare generală

Agentie de recrutare

Pentru a procesa cererea te rugăm să încarci CV-ul

Încarcă CV-ul sau orice alt fișier relevant. Dimensiune maximă fișier: 100 MB

După aplicare te rugăm să verifici adresa de email! Multumim!

Poți aplica la acest job folosind CV-ul online. Click pe linkul de mai jos pentru a trimite CV-ul online alături de cererea ta către acest angajator.