High Staff Recruitment

Operator RSVTI

  • Full Time

Candidatul ideal

  • Autorizare ISCIR ca RSVTI – RESPONSABIL CU SUPRAVEGHEREA SI VERIFICAREA TEHNICA A INSTALATIILOR
  • Studii superioare (tehnice) – INGINER
  • Cunostinte pachetul MS Office

Responsabilitati

  • Persoana RSVTI va trebui sa gestioneze contractele de RSVTI cu companiile prin:
  • Contactare lunara a fiecarui client in vederea programarii unei vizite pentru a viza registrul de supraveghere al instalatiei
  • Intocmire documente specifice activitatii de RSVTI in functie de solicitari
  • Mentinerea legaturii cu inspectorii CNCIR/ISCIR
  • Participarea la Verificarile Tehnice Periodice

Despre companie

Companie cu o prezenta pe piata de peste 20 de ani, ce ofera solutii de access la inaltime, service, reparatii, expertiza tehnica pentru utilaje de ridicat, dar si formare profesionala in domeniu.

Prezentare generală

Agentie de recrutare

Pentru a procesa cererea te rugăm să încarci CV-ul

Încarcă CV-ul sau orice alt fișier relevant. Dimensiune maximă fișier: 100 MB

După aplicare te rugăm să verifici adresa de email! Multumim!

Poți aplica la acest job folosind CV-ul online. Click pe linkul de mai jos pentru a trimite CV-ul online alături de cererea ta către acest angajator.